piątek, 27 września 2013

Prolog


Miłość cier­pli­wa jest, łas­ka­wa jest. Miłość nie zaz­drości, nie szu­ka pok­lasku, nie uno­si się pychą; nie jest bez­wstyd­na, nie szu­ka swe­go, nie uno­si się gniewem, nie pa­mięta złego; nie cie­szy się z nies­pra­wied­li­wości, lecz współwe­seli się z prawdą.- Kocham cię- Szepnął do mojego ucha. To niesamowite że działa na mnie w taki sposób. Wypowiedzenie jakiegokolwiek słowa wprawia mnie w bezwładność. Poddaję się jemu. Jestem jego. Przy nim czuję się lepiej niż w niebie. Uśmiechnął się ukazując swoje dwa dołeczki którymi oczarował mnie już gdy zobaczyłam go po raz pierwszy. Serce przyśpieszyło swoje tępo zmieniając je na nieregularne. Każda komórka się pobudziła i wszystko we mnie szaleje. To nie jest huragan, to nie jest wir, to jest po prostu miłość. Otarł swoim nosem o mój. Uśmiech wpełznął na moje usta. Spojrzałam na jego pełne wargi. Miałam zamiar je pocałować ale lubię się z nim bawić. Chwycił moje dłonie które były opuszczone wzdłuż mojego ciała. Podniósł je na wysokość mojej klatki piersiowej. Złączył nasze dłonie. Spojrzałam w jego oczy. Cholernie piękna, uzależniająca i wprawiająca w stan wewnętrznej euforii zieleń. Iskierka świeciła na jego tęczówkach. Bez problemu mogłam dostrzec pożądanie. Długo nie czekałam by jego usta złączyły się z moimi.


Miłość jest jak nar­ko­tyk. Na początku od­czu­wasz eufo­rię, pod­da­jesz się całko­wicie no­wemu uczu­ciu. A następne­go dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jed­nak poczułeś już jej smak i wie­rzysz, że będziesz mógł nad nią pa­nować. Myślisz o ukocha­nej oso­bie przez dwie mi­nuty, a za­pomi­nasz o niej na trzy godzi­ny. Ale z wol­na przyz­wycza­jasz się do niej i sta­jesz się całko­wicie za­leżny. Wte­dy myślisz o niej trzy godzi­ny, a za­pomi­nasz na dwie mi­nuty. Gdy nie ma jej w pob­liżu - czu­jesz to sa­mo co nar­ko­mani, kiedy nie mogą zdo­być nar­ko­tyku. Oni kradną i po­niżają się, by za wszelką cenę dos­tać to, cze­go tak bar­dzo im brak. A Ty jes­teś gotów na wszys­tko, by zdo­być miłość.4 komentarze:

 1. Świetne a zwłaszcza Hymn o Miłości (13,1-13). Mój ulubiony cytat z Nowego Testamentu. Tak stary i tak prawdziwy :3. Na razie nie mam pojęcia o co chodzi ale czekam na pierwszy rozdział. Jak zwykle - blog o Harrym ale jakoś mi to nie przeszkadza. :*


  Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
  a miłości bym nie miał,
  stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący.
  (...)
  Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość- te trzy:
  z nich zaś największa jest miłość <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno będę czytać tego bloga
  tak jak każdy twój blog na pewno ten też będzie
  R E W E L A C Y J N Y ! ! !
  Hmm... tak sobie gdybam czy Harry w tym opowiadaniu nie będzie nauczycielem bo dałaś mu 24 lata
  Ciekawe...

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, na pewno blog będzie świetny :P I Harry :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Prolog jest świetny :) Przyrzekam, że jak będę miała wolną chwilę to przeczytam resztę. Nie mogę się doczekać :)
  Księżniczka Swojego Życia

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy